Webové stránky E-shop Pre mužov Pre ženy
Starpil
Epilačný ohrievač Box Starpil
Kód tovaru VI.kST017
Výrobca Starpil
Dostupnosť SKLADOM
Sadzba DPH 20%
Cena 70.2 € s DPH
ks  
 
Fotografie produktu Epilačný ohrievač Box Starpil
Popis produktu Epilačný ohrievač Box Starpil
Systém Starpil je spôsob epilácie roll-on teplým voskom. Skladá sa z ohrievača, držiaku s konektorom a sieťového kábla. Je opatrený kontrolkami signalizujúcim správnu teplotu pre aplikáciu vosku. S ohrievačom sa pracuje bez kábla, môže byť neustále zapnutý v zásuvke, ale na polohu 0, ktorá udržiava optimálnu konzistenciu vosku a spotrebuje menej elektrickej energie. Studený vosk (iba Starpil) vložený do prístroja sa ohreje za 20 - 25 min. Prečo utrácať v kozmetických salónoch za epiláciu voskom, keď si ju teraz môžete v pohodlí domova urobiť sama?

Typ produktupřístroje
Typ produktuohřívače vosku


Popis

telové , tvárové , vosky pre mužov a epilačné papiere nie sú súčasťou balenia, je nutné ich zakúpiť samostatne.

Systém Starpil je spôsob epilácia roll-on teplým voskom, ktorý bol vytvorený a starostlivo prepracovaný firmou MayStar pre ideálne profesionálne epiláciu.

Tento spôsob epilácia má rad výhod:

je hygienický - náplň s voskom a roll-on sú v jednom, náplň je nevratná, zaručuje bezpečnosť výrobku a odstraňuje všetky riziká nákazy, je účinný - vosk nanesieme jedným ťahom a vytvoríme tak z neho pravidelnú a zliatou vrstvu, je ekonomický - s jednou náplňou vosku vykonáte 2 - 3 kompletné epilácia s veľmi nepatrnou spotrebou, ktorá sa premietne aj do konečnej ceny, je profesionálny.

Ako používať

Vložte náhradné vosk dovnútra prístroja a zapojte do elektrickej siete. Počkajte 20 - 25 minút, až sa vosk rozpustí. V lete alebo vo veľmi teplom prostredí prepnite spínač do polohy 0 (zhasnuté svetielko), čím budete udržiavať optimálnu konzistenciu vosku. Pred samotným nanesením vosku na pokožku vyskúšajte, či sa valček točí. K tomu môžete použiť jeden epilačný papierik (Nie je súčasťou balenia), čím zároveň umožníte, aby sa valček obalil voskom. Nanášajte slabú vrstvu na miesta určené na epiláciu vždy v smere rastu chĺpkov. Potom vezmite epilačný papierik a tlakom pritlačte celú plochu prúžku s výnimkou posledného centimetra, ktorý preložte, aby ste mohli prúžok uchopiť. Prúžok strhnite energicky (silou a rýchlo) proti smeru rastu chĺpkov, a to čo najviac rovnobežne s pokožkou. Po skončení epilácia jemne vmasírujte do pokožky niekoľko kvapiek oleja , Ktorý odstráni zvyšky vosku, ktoré by prípadne zostali na pokožke.