Webové stránky E-shop Pre mužov Pre ženy
Juvena
Liftingový denný krém pre normálnu až suchú pleť (Rejuvenate & Correct Lifting Day Cream) 50 ml
Kód tovaru VI.kJU4701
Výrobca Juvena
Dostupnosť SKLADOM
Sadzba DPH 20%
Cena 54.52 € s DPH
ks  
 
Osobný odber ZADARMO na pobočkách eiffel optic. Pobočky otvorené i cez víkend.
Popis produktu Liftingový denný krém pre normálnu až suchú pleť (Rejuvenate & Correct Lifting Day Cream) 50 ml
Krém s dvojitým efektom pre znateľne pevnejšiu pleť s výraznými kontúrami tváre, ktorý podporuje tvorbu "spevňujúce siete" a kolagénu v pleti. Ideálne pre ženy, ktoré túžia po dokonalých, mimoriadne kvalitných protivráskových prípravkoch zlepšujúcich kvalitu pleti, vypínajúce, spevňujúcich a obnovujúcich kontúry tváre.

Určenie: pre ženy
Typ pletipleť zralá
Typ pletipleť normální
Typ pletipleť suchá
Typ produktukrémy
Typ produktudenní krémy


Popis

Aktívne látky:

argan-ceramidový systém - unikátny liftingový systém s dvojitým efektom: zaisťuje okamžitý liftingový efekt a obnovuje obsah hydratácie vo všetkých epidermálnych vrstvách, SkinNova SC Technology - na základe výskumov, ktoré trvali celé desaťročia a skúmali proces starnutia pokožky, objavila značka Juvena of Switzerland tajomstvo svieže, zdravé a mladistvo žiariace pleti. Oným tajomstvom je jedinečná kombinácia dvoch revolučných postupov: SkinNova Technology a StemCell Peptide. SkinNova Technology vytvára ideálne mikroprostredie pre pleťové bunky, ktoré sa vďaka nej môžu prirodzene vyvíjať. Ďalej im umožňuje zlepšenie medzibunkovej komunikácie, organizácie a vstrebávanie živín. StemCell Peptide aktivuje kmeňové bunky, aby sa mohli samy reprodukovať a vytvárať nové pleťové bunky. A tu opäť prichádza na rad technológie SkinNova, ktorá pre tieto bunky tvoria ideálne prostredie.

Účinky:

okamžite omladzuje pokožku, napráva stratu elasticity, obnovuje kontúry tváre, zabezpečuje okamžitý viditeľný liftingový efekt.

Ako používať

Aplikujte každé ráno na vyčistenú pleť tváre, krku a dekoltu.Náš tip
Na zosilnenie účinku kombinujte s nočným liftingovým krémom Rejuvenate & Correct .