Webové stránky E-shop Pre mužov Pre ženy
Juvena
Posilňujúci denný krém pre normálnu až suchú pleť (Rejuvenate & Correct Delining Day Cream) 50 ml
Kód tovaru VI.kJU4704
Výrobca Juvena
Dostupnosť SKLADOM
Sadzba DPH 20%
Cena 57.95 € s DPH
ks  
 
Popis produktu Posilňujúci denný krém pre normálnu až suchú pleť (Rejuvenate & Correct Delining Day Cream) 50 ml
Veľmi efektívny krém hodvábnej konzistencie redukujúci výrazné linky a vrásky. Krém dlhodobo eliminuje vzhľad a hĺbku liniek a vrások tým, že ich vypĺňa zvnútra.

Určenie: pre ženy
Typ pletipleť zralá
Typ pletipleť normální
Typ pletipleť suchá
Typ produktukrémy
Typ produktudenní krémy


Popis

SkinNova SC Technology Na základe výskumov, ktoré trvali celé desaťročia a skúmali proces starnutia pokožky, objavila značka Juvena of Switzerland tajomstvo svieže, zdravé a mladistvo žiariace pleti. Oným tajomstvom je jedinečná kombinácia dvoch revolučných postupov: SkinNova Technology a StemCell Peptide. SkinNova Technology vytvára ideálne mikroprostredie pre pleťové bunky, ktoré sa vďaka nej môžu prirodzene vyvíjať. Ďalej im umožňuje zlepšenie medzibunkovej komunikácie, organizácie a vstrebávanie živín. StemCell Peptide aktivuje kmeňové bunky, aby sa mohli samy reprodukovať a vytvárať nové pleťové bunky. A tu opäť prichádza na rad technológie SkinNova, ktorá pre tieto bunky tvoria ideálne prostredie.

Aktívne látky:

technológia SkinNova SC Technology - spojenie SkinNova Technology a StemCell Peptide (peptidy kmeňových buniek), DelinerTM komplex - stimuluje produkciu fibronektínu, tým zlepšuje štruktúru spojivových tkanív a vrásky sú vyplňované zvnútra.

účinky:

opravuje linky a vrásky, ktoré sú vyplňované zvnútra, omladzuje vzhľad pokožky, obnovuje vnútornú štruktúru pleti pre znateľne hladší a mladší vzhľad, chráni pokožku pred poškodením vonkajšími vplyvmi.Ako používať

Každé ráno nanášajte krém na dokonale čistú pleť.Náš tip
Odporúčame kombinovať s Ďalšími výrobkami z rovnakej série Rejuvenate & Correct Delining .