Webové stránky E-shop Pre mužov Pre ženy
Starpil
Telový epilačný vosk pre mužov 110 g
Kód tovaru VI.kST018
Výrobca Starpil
Dostupnosť SKLADOM
Sadzba DPH 20%
Cena 2.69 € s DPH
ks  
 
Popis produktu Telový epilačný vosk pre mužov 110 g
Špeciálne vytvorený pre mužskú epiláciu! Obsahuje včelí vosk, morské riasy a zvlhčujúce prvky. Obsah morských rias zaisťuje výbornú priľnavosť a príjemnú morskú vôňu. Obsahuje tiež kysličník titaničitý. To je prvok, ktorý vosk robí hustejšie a menej číry, čím potom lepšie přilíná k pokožke a depilácia s ním je teda jednoduchšie.

Určenie: pre mužov
Typ pletipleť normální
Typ produktuvosky
Typ produktuepilační vosky


Popis

Systém Starpil je spôsob epilácie roll-on teplým voskom, ktorý bol vytvorený a starostlivo prepracovaný firmou MayStar pre ideálnu profesionálnu epiláciu.

Tento spôsob epilácie má rad výhod:

je hygienický - náplň s voskom a roll-on sú v jednom, náplň je nevratná, zaručuje bezpečnosť výrobku a odstraňuje všetky riziká nákazy, je účinný - vosk nanesieme jedným ťahom a vytvoríme tak z neho pravidelnú a zliatou vrstvu, je ekonomický - s jednou náplňou vosku vykonáte dve až tri kompletné epilácia s veľmi nepatrnou spotrebou, ktorá sa premietne aj do konečnej ceny, je profesionálny.

Ako používať

Vosk nanesieme jedným ťahom a vytvoríme tak z neho pravidelnú a zliatou vrstvu. Vosk sa nanáša po smere rastu chĺpkov vždy jedným ťahom, priloží sa epilačný papierik - Nie je súčasťou balenia - a pritlačí sa k nohe aj po smere rastu chĺpkov. Potom sa energicky strhne, a to vždy proti smeru rastu chĺpkov a čo najviac paralelne s epilovaným miestom. Papierik strhne vosk a ochlpenia vrátane korienkov.

Tento vosk je určený pre použitie v epilačnom ohrievači Box Starpil alebo do epilačného prístroja Economic .Upozornenie

Vosky je nutné skladovať vo zvislej polohe - aplikátorom hore.