Webové stránky E-shop Pre mužov Pre ženy
Refectocil
Zosvetlovacie pasta na obočie - blond 15 ml
Kód tovaru VI.kOS3100-1-250
Výrobca Refectocil
Dostupnosť SKLADOM
Sadzba DPH 20%
Cena 4.64 € s DPH
ks  
 
Popis produktu Zosvetlovacie pasta na obočie - blond 15 ml
Jedna tuba obsahuje 15 ml farby. Na jedno použitie je potrebné 2 cm farby a RefectoCil Oxidant Creme 3% . Vystačí na približne 30 aplikácií. Zosvetlenie až o 3 stupne, prispôsobenie obočie zosvetlenými vlasom.

Určenie: pre ženy
Typ pletipleť normální
Typ produktubarvy
Typ produktubarvy na řasy a obočí


Popis

Jednoduchá a spoľahlivá aplikácia, rýchle pôsobenie, vynikajúci farebný výsledok, ktorý vydrží až 6 týždňov! Pasta odfarbuje či zosvetľuje prírodné i zafarbené odtiene!Ako používať
Príprava: pre dosiahnutie optimálneho farebného výsledku musia byť mihalnice a obočie suché a nemastné. Vezmite len 2 podkladové papieriky RefectoCil. Natrite spodné viečko a spodnú stranu podkladového papierika krémom či vazelínou. Aby sa na pokožku nedostala žiadna farba, vtlačte po jednom papierika pod riasy. Používajte ochranné rukavice, obsahuje fenylendiamines.

Úprava: priamo pred farbením zamiešajte pomocou priloženej tyčinky na farbenie 2 cm farby a krémový oxidant Oxidant Creme 3% v kozmetickej miske do konzistencie pasty. Potom čo zatvorte jedno oko, naneste farbu tyčinkou na riasy, kým nie sú úplne pokryté farbou. Potom naneste v smere rastu rovnaký alebo svetlejší odtieň na obočie.

Doba pôsobenia: 5 - 10 minút, v závislosti na požadovanej intenzite.

Čistenie: po zapôsobení zotrite prebytočnú farbu z obočia chumáčikom vaty. Ak príde pleť do styku s farbou, rýchlo a jemne odstráňte farebné škvrny pomocou odstraňovača farby (odstraňovač sa nesmie aplikovať na oblasť okolo očí a riasy). Riasy - zložte opatrne podkladové papieriky a suchým chumáčikom vaty zotrite prebytočnú farbu. Potom odstráňte vodou a vatou zvyšky farby. Až do úplného vyčistenia oko neotvárajte!

Upozornenie

Oxidant nie je súčasťou farby na riasy. Je nutné ho zakúpiť samostatne.